יום כיף בבית מלון וספא בתל אביב

מלון וספא בתל אביב
מלון אלכסנדר תל אביב

יום כיף בבית מלון וספא בתל אביב

עבודה, בית, קניות, לימודים, ילדים ומבחנים – החיים לוחצים ולוחצים, ואין כמו שילוב בין מלון וספא כדי להירגע ממרוץ החיים המטורף בו אנו נמצאים. הצוות המקצועי של מלון אלכסנדר תל אביב מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על מלון וספא בתל אביב.

לעצור ולהירגע, גם בחופשה

מה יותר טוב מלעצור ולהירגע בליבה הפועם של תל אביב. אנחנו מחפשים את השקט במרחקים, אבל לפעמים כדאי לעצור ולהירגע דווקא בלב הבלגן. מלון אלכסנדר בתל אביב יאפשר לכם ליהנות מהאפשרויות הרבות שמציעה העיר הגדולה, יחד עם בילוי מרגיע ומפנק בספא איכותי. מצד אחד תיהנו מהבילויים המרגשים שיש העיר, ומצד שני תיהנו מטיפולים מרגיעים במלון.

מהו ספא?

במקור, ספא הוא כינוי לטיפול במים על ידי טבילה במי מעיינות, בריכות מלאכותיות ואמבטיות. כיום נוהגים לכנות ספא אתרים המציעים טיפולים מסוג זה יחד עם טיפולים נוספים. בנוסף לרחיצה מוצעים טיפולים פיזיותרפיים, סוגי עיסוי שונים, הדרכה לתזונה נכונה ועוד.

טיפולי ספא ייחודיים

אתרי הספא השונים נבדלים זה מזה בסוג הטיפולים שהם מספקים, בעיצוב המקום, במחיר ועוד. יש אתרי ספא המספקים טיפולים ייחודיים ושיתופי פעולה נדירים. טיפול מיוחד המוצע בספא אלכסנדר הוא טיפול בצעיפי משי. זהו טיפול מיוחד במינו הייחודי לספא זה.

עיסוי לנשים בהריון

טיפול מיוחד נוסף הוא עיסוי לנשים בהריון. העיסוי ניתן החל מן החודש הרביעי להריון, ומותאם במיוחד לתקופת ההריון המכבידה. זהו עיסוי עדין ומפנק המתמקד במתח המותני בגב התחתון, מרפה את השרירים ומקל את תחושת הכובד.

מטפלים מקצועיים ותכשירים איכותיים

חשוב לבחור בספא בו המטפלים מקצועיים ומוסמכים. אתם משלמים כסף רב בעבור הטיפול, ותרצו ליהנות מטיפול אפקטיבי וייחודי. במהלך הטיפולים משתמשים גם בתכשירים שונים, וחשוב לוודא שאתם מבלים בספא המשתמש בתכשירים איכותיים הדואגים לבריאות העור ולחוויית הטיפול. השילוב בין מטפלים מקצועיים לתכשירים איכותיים יביא את חווית הספא שלכם לרמות שלא הכרתם.

כחלק מחופשה, או רק ליום טיפולים

מלון אלכסנדר מציע לכם את האפשרות המפנקת של שילוב בין חופשה לספא. באלכסנדר מלון עסקים בתל אביב תוכלו לרכוש חבילה הכוללת חופשה במלון, יחד עם טיפולים שונים בספא. אפשרות אחרת היא להגיע ליום טיפולים מיוחד בספא ללא חופשה במלון

COMING

SOON

מלון אלכסנדר תל אביב

סגור לרגל שיפוצים

מצפים לארח אתכם שוב בתחלית שנת 2025 לכל עזרה או שאלה נא לצור קשר לכתובת מייל :