טיסות לתל אביב

טיסות לתל אביב
מלון אלכסנדר תל אביב

טיסות לתל אביב

בשנים האחרונות ישנה מגמה שהולכת וגוברת לפיה ניתן לראות כי תל אביב הפכה ליותר ויותר טרנדית ונגישה מיעדים רבים מרחבי העולם. מבחינה תיירותית תל אביב היא עיר ייעד לתיירים בעלי מגוון רחב של טעמים המחפשים בעיקר בית מלון בו קיימת סוויטה עם בריכה בתל אביב. חברות תעופה רבות, סדירות, צרטרס ולואו קוסט,  מטיסות על בסיס יומי ושבועי תיירים רבים מרחבי העולם.

בעקבות כניסתן של חברות תעופה חדשות, טיסות לישראל הפכו לזולות וזמינות למגוון רחב של קהלים. כל מי שמעוניין ורוצה חופשה בישראל עכשיו היא נגישה יותר עבורו.

חברות תעופה רבות טסות לתל אביב בטיסות סדירות וטיסות Low Cost. חברת  Air Transat החלה לטוס בקביעות ממונטריאול וטורונטו לתל אביב במקביל חברת ה- Low Cost, Easy Jet טסה מג'נבה, ניס, ברלין, מילאן, ונציה, אמסטרדם ולונדון לתל אביב. חברות תעופה נוספות שטסות מיעדים רבים ממזרח אירופה לתל אביב הן-  WizzAir טסה מבוקרשט, בודפשט, וורשה, לונדון ווינה לתל אביב, Ryanair מרומא ומילאן לתל אביב. חברת Smartwing טסה לתל אביב מפראג ומדריד.

מאסיה שתי חברות טיסה גדולות החלו לטוס לתל אביב וישראל, אחת מהן היא חברת Air India המטיסה תיירים בטיסות סדירות מניו דלהי לתל אביב. במקביל חברת  Hainan Airlines חברת התעופה הפרטית הגדולה בסין, החלה להביא תיירים  מגוואנגז'ו, בייג'ינג, שנחאי והונג-קונג לתל אביב.

בצד השני של הגלובוס חברתLATAM  פותחת בסוף השנה קו ישיר מדרום אמריקה לישראל. טיסות ישירות מברזיל וצ'ילה לתל אביב. זו מהפכה גדולה לאור העובדה כי טיסה כזאת יכולה לקצר את המרחק ואף לחסוך בטיסת המשך אחת ואפילו שתיים.

הוספת הקווים הישירים מדרום אמריקה יחד עם הטיסות היומיות מסין פותחים שווקי תיירות חדשים לישראל עם פוטנציאל גדול עבור התיירות בתל אביב בפרט ובישראל ככלל

אלכסנדר מלון סוויטות בתל אביב הינו המקום בו התיירים מהמדינות השונות מאירופה, דרום אמריקה, צפון אמריקה ואסיה נפגשים. רק 25 דקות נסיעה מנמל התעופה בן גוריון למלון או בשעות השיא 30-45  דקות. מיקום המלון שצמוד לקו החוף של תל אביב ונמל תל אביב, חמש דקות נסיעה ממרכז הירידים של גני התערוכה, ביתן 1 ו 2 , אקספו תל אביב, כל אלה יחד עם המבחר הרחב של סוויטות מפוארות וחדרים מפנקים מרכיבים חוויית שהייה ייחודית. במסעדת הסיאלה מוגשת ארוחת בוקר מפנקת שנועדה לספק הנאה לאורחים ולענות על טעמו האישי של כל אורח ואורח.

מלון אלכסנדר בתל אביב פותח דלתותיו לתיירים מרחבי העולם במטרה להעניק לכל אורח ואורחת את חווית הנופש המושלמת

COMING

SOON

מלון אלכסנדר תל אביב

סגור לרגל שיפוצים

מצפים לארח אתכם שוב בתחלית שנת 2025 לכל עזרה או שאלה נא לצור קשר לכתובת מייל :