מלון לפגישות עסקים בתל אביב

מלון עסקים בתל אביב
מלון אלכסנדר תל אביב

מלון בתל אביב לפגישת עסקים וכנסים

מחפשים מלונות עסקים בתל אביב לצורך ניהול ועידות עסקיות או קיום פגישות עם לקוחות? ממלון אלכסנדר הממוקם בסמוך לנמל תל אביב ונחשב לאחד ממלונות העסקים המומלצים ביותר בארץ, מסבירים שלהבדיל מבתי המלון הרשתיים הסטנדרטיים, מדובר במלון הפונה  אל המגזר העסקי, וככזה הוא מכוון למתן מענה לצורכיהם הייחודים של לקוחותיו העסקיים הן בחדרי האירוח והן בחללים הציבוריים.

מלונות עסקים בתל אביב-  Business and Pleasure

מחפשים בית מלון בתל אביב לצורך ניהול ועידות עסקיות או קיום פגישות עם לקוחות?

מלון אלכסנדר הממוקם בסמוך לנמל תל אביב ונחשב לאחד ממלונות העסקים המומלצים ביותר בארץ, מסבירים שלהבדיל מבתי המלון הרשתיים הסטנדרטיים, מדובר במלון הפונה אל המגזר העסקי, וככזה הוא מכוון למתן מענה לצורכיהם הייחודים של לקוחותיו העסקיים הן בחדרי האירוח והן בחללים הציבוריים.

בתי המלון העסקיים הם נישה שבשנים האחרונות נראית כמגמה מובהקת בתחומי המלונאות והתיירות, שכן, הם ממוקמים לרוב במרכזי  ערים ומציעים חלופה אלגנטית ואקסקלוסיבית לפגישות העסקיות המסורתיות בבתי הקפה הרועשים. בתי מלון עסקיים מתאפיינים באווירה שקטה ונינוחה, ומציעים לאורחיהם טרקליני וחדרי עסקים, חדרי מחשבים ונגישות למגוון שירותי משרד שונים כגון עמדות מחשב, אינטרנט, מכונות צילום, מדפסות, פקס וכיוצא בזה.

התאמה אופטימלית למי שחוזר מיום עסקים ארוך ומחפש נוחות עם פינוק וטכנולוגיה

ממלון אלכסנדר מוסיפים שמלונות בתל אביב ובמקומות נוספים בארץ ובעולם מתאפיינים על פי רוב בנגישות נוחה לחניה, לובי מעוצב עם פינות ישיבה נעימות ונוחות, וכן כיבוד ושתייה במשך כל שעות הפעילות ולעתים אף מגוון עיתונים ומגזינים בשפות שונות.

התופעה הזו של מלונות עם אוריינטציה עסקית מתקיימת מזה שנים באירופה ובארה"ב, כשההגדרה מתייחסת למספר חדרים מצומצם, שמרביתם מעוצבים ומאובזרים באופן מוקפד ומחומרים איכותיים, והם מותאמים אופטימלית לאנשי עסקים שחוזרים מיום עבודה ארוך ומתיש, ומחפשים נוחות המשולבת בפינוק וטכנולוגיה.

מלון אלכסנדר שם דגש רב לצורכיהם של אנשי העסקים, ומציע סוויטות בעלות סלון נפרד לשם קיום פגישות עבודה הנדרשות לפרטיות ואינטימיות, וכן פינות ישיבה, שולחן עבודה מקצועי וגישה חינמית לאינטרנט אלחוטי.

חדר ישיבות מרווח עם מגוון שירותי אירוח

ממלון אלכסנדר מוסיפים שהסוויטות כוללות גם מטבח מאובזר עם מקרר גדול, מכונת קפה ומיקרו גל. בנוסף, ניתן להזמין גם חדר ישיבות מרווח עם מגוון שירותי אירוח מטעם המלון.

המלון מציע סוויטות בתל אביב על הים, חדר מחשבים שפתוח בכל שעות היממה וכולל את כל השירותים להם נזקקים אורחים עסקיים, לרבות טלפון המאפשר שיחות בינלאומיות חופשיות, וכן מסעדה שממנה נשקפת רצועת החוף המרהיבה של תל אביב, בר עם תפריט מגוון ונגישות גבוהה לנמל התעופה שדה דב ולכל אזורי העסקים של העיר.

אז במידה והנכם נמנים עם אלו שמחפשים בתי מלון עיסקיים בתל אביב במתכונת של Business and Pleasure המטיבים לשלב בין הנאה לעסקים, אזי קרוב לוודאי שמלון אלכסנדר מהווה עבורכם את המקום המושלם!

COMING

SOON

מלון אלכסנדר תל אביב

סגור לרגל שיפוצים

מצפים לארח אתכם שוב בתחלית שנת 2025 לכל עזרה או שאלה נא לצור קשר לכתובת מייל :